עושים סדר בבית האבות – התוכנה לארגון דיור מוגן של תפנית תעזור לכם לנהל אותו

כיצד פותרים בצורה הטובה ביותר את האתגר של ניהול בתי אבות? התשובה לשאלה מורכבת כזו, בוודאי תיקח בחשבון גם מערכות מחשוב. מה זה אומר ברמת התוכנה? והאם יש תוכנה שמתאימה במיוחד לכך?

המחשוב כבסיס לניהול

הדיירים בבית אבות ממוצע, נולדו הרבה לפני האינטרנט, הסמארטפונים ושאר טכנולוגיות מודרניות. בכל אופן, ניהול מוסדות מסוג זה, חייב לקחת בחשבון את הטכנולוגיה ואת הטכנולוגיה העדכנית ביותר. זאת, מאחר שעסקים מתבססים כיום על מחשוב, כעניין שבשגרה. אי אפשר לנהל עסק גדול באשר הוא, מבלי להשקיע בכך והרבה. באופן ספציפי, ארגונים כגון בתי אבות יבחרו ליישם מערכת ERP במקרים רבים ומסיבות טובות. Enterprise Resource Planning היא מערכת אשר מאפשרת לנהל במקום אחד, מידע ופעולות מסוגים שונים. הדבר מפשט תהליכי עבודה, מצמצם כפילויות מידע וסיבוכים שונים שנובעים מריבוי תוכנות נפרדות ומספק תועלות נוספות. עם זאת, אפילו מערכת ERP סובלת מחסרונות מסוימים. אחד הבולטים שבהם, בהקשר עסקים בתחום הדיור המוגן, שהוא שהם יצטרכו להתאים את המערכת לתחום פעילותם המיוחד. משמע, לבצע מעבר לרכישת התוכנה והטמעתה הרגילים, השקעת משאבים נוספת בפעילויות התאמה. האם יש לכך פתרון טוב יותר?

הכירו את תפנית

ישנה תוכנה מעניינת שפיתחה חברת הטכנולוגיה מטריקס, אשר עונה בדיוק על אתגר זה. שמה תפנית והיא מערכת ERP, אשר מותאמת מראש לשורת מגזרים. אחד מהם, הוא תחום הדיור המוגן. תפנית מספקת פתרון בסט אוף בריד מסוגו עבור ענף זה וחוסכת לכם את הצורך, להשקיע לא מעט במאמצי ההתאמה המיוחדים. במקומם, תוכלו להתחיל באופן מיידי עם מערכת שמותאמת עבורכם ומותאמת ברמה הגבוהה ביותר. מטריקס אגב, היא חברה בולטת וותיקה למדי. היא מפתחת את המערכת במשך כשני עשורים, עם מגוון שכלולים ושיפורים שהוכנסו בה לאורך השנים.

מה היא כוללת?

תפנית כוללת "מודולים" שונים, בדומה לתוכנות ERP בכלל. כל אחד מהמודולים האלה מטפל בהיבט מסוים של הניהול בעסק והם מסוגלים לעבוד גם עצמאית וגם ביחד. המודולים הם בין השאר:

 

 

  • מודול ניהול נכסים – מודול אשר מסייע בניהול המבנים של בית האבות, כולל פעילויות אחזקה עבורם. שמירת המבנים במצב אופטימאלי, תתרום לרווחת הדיירים ועובדי המקום וגם לתדמית כלפי מתעניינים.
  • מודול קריאות שירות – מודול אשר מטפל ספציפית בניהול קריאות שרות לטיפול במבנים. זאת, לאורך כל מחזור חיי הקריאה וניהול אנשי השרות.
  • מודול ניהול מתעניינים – מסייע בניהול הפניות לבית האבות מצד המתעניינים בשירותיו. חשיבותו העסקית כמובן ברורה.
  • מודול לניהול דיירים – מודול אשר מסייע לנהל פרטי דיירים בבית האבות, פרטי חוזים ופרטי אינטראקציה בהקשר תשלומים.

זו היא רק רשימה חלקית של המודולים. ישנם בנוסף לכך, גם מודולים עבור ניהול מכירות, ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה, ניהול ארכיון דיגיטלי וניהול כספי.

עוד על הניהול המרוכז

כאשר כל היכולות האלה מרוכזות במערכת אינטגרטיבית אחת, אתם מקבלים עזר רב עוצמה לניהול. עסקים נתקלים לא מעט באתגרי אינטגרציה של מידע ומערכות מחשוב שונות. סיבוכים טכניים כאלה, נחסכים מכם במערכת מסוג זה. ברמת ההנהלה, מדובר במערכת שממנה ניתן לקבל תמונת מצב של המתרחש בעסק, בקלות ובמהירות. המידע יהיה מדויק ועדכני ככל הניתן. תודות לכך, ההנהלה גם תוכל לקבל החלטות באופן משופר.

לסיכום

כל ארגון בתחום של דיור מוגן, יעשה בחוכמה אם לכל הפחות יבדוק את תפנית. עבודה עם הכלי המתאים ביותר למשימה, היא המפתח להשגת התוצאות הטובות ביותר!

נגישות