כל תחנות הרדיו הישראליות – בכל מקום ובכל זמן: הכירו את Radio Head!

אם חשבתם שעבר זמנו של הרדיו – טעות בידכם. למעשה, לא רק שאמצעי התקשורת הוותיק עדיין חי ובועט, הוא אפילו הולך ומשכלל את עצמו יותר ויותר. כעת, ניתן ליהנות מכל תחנות הרדיו האהובות בלחיצת כפתור אחת, לא משנה מתי והיכן אתם נמצאים, הודות לאתר ולאפליקציית Radio head. במה מדובר, ואילו תחנות רדיו תוכלו למצוא שם?

Radio Head – להאזין לרדיו בכל זמן ומכל מקום

בניגוד למחשבה הרווחת, לפיה הרדיו חלף מן העולם, המציאות מראה מצג אחר. ההאזנה לרדיו היא דרך מצוינת להעביר את הזמן, ולא רק בזמן הנהיגה – ניתן להאזין לרדיו גם בזמן המתנה לאוטובוס או בתור לדואר, בין השיעורים בבית הספר, בזמן פעילות גופנית ואפילו סתם ככה בבית. אנשים רבים בישראל מאזינים לרדיו ישראלי משובח לפחות פעם ביום, וכעת אפשר לעשות זאת בכל זמן ומכל מקום באמצעות אתר ואפליקציית Radio Head.

לא, היום כבר אין צורך לרכוש מכשיר רדיו וההאזנה לרדיו אינה בלעדית לנסיעות ברכבים. באתר ובאפליקציית Radio Head נמצאות כל תחנות הרדיו להאזנה חינמית עבור הקהל הרחב, כאשר ההאזנה מתבצעת דרך המחשב או דרך הטלפון הנייד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר או להוריד את האפליקציה (האפליקציה חינמית וזמינה להורדה בחנויות גוגל ואפל) ולהצטרף לעשרות אלפי מאזינים שנהנים מדי יום מכל תחנות הרדיו האהובות ביותר בישראל.

תחנות הרדיו שמחכות לכם ב-Radio Head

באתר ובאפליקציית Radio Head מחכות לכם תחנות רדיו רבות, ביניהן כמה מתחנות הרדיו המוכרות והפופולריות ביותר במדינה. הנה כמה מהן:

 

 

תחנת גלגלצ

אחת התחנות המואזנות ביותר במדינה היא ללא ספק תחנת גלגלצ, ותחנה זו היא כמובן אחת מעשרות תחנות הרדיו שתוכלו למצוא באפליקציית Radio Head. גלגלצ היא תחנת בת של גלי צה"ל והיא מספקת לנו מוזיקה פופולרית ומגוונת שבאה בטוב לכולם בכל זמן.

אקו FM99

אקו FM99 היא תחנת רדיו אזורית הנקלטת באזורי השרון, תל אביב והשפלה, אבל גם לה תוכלו להאזין מכל מקום שאתם נמצאים באמצעות אתר ואפליקציית Radio Head. מאזיני התחנה לא רק נהנים מרצועות מוזיקה מגוונות ומלהיטים מכל הזמנים, אלא גם מתוכניות רדיו מרתקות כמו תוכנית הבוקר המפורסמת בהגשתם של טל ברמן ואביעד קיסוס.

רדיו חיפה

לא, אתם כבר לא חייבים להתגורר באזור הצפון כדי ליהנות מתחנת רדיו חיפה הנפלאה והמושמעת ביותר באזור חיפה והסביבה. מגוון רחב של מוזיקה, תוכניות אירוח בנושאים רבים, שעשועוני רדיו ואקטואלי מקומית מחכים לכם בתחנה החזקה ביותר בצפון.

103FM – רדיו ללא הפסקה

תחנת רדיו ללא הפסקה היא בין תחנות הרדיו האזוריות הפופולריות ביותר. התחנה הוקמה בשנת 1995 ושמה, "ללא הפסקה", הוא בעל משמעות כפולה – הרדיו אכן משדר בכל שעות וימות השבוע, אך מדובר גם בתחנת רדיו אזורית לעיר תל אביב, שידועה גם בתור "עיר ללא הפסקה". התחנה האהובה משדרת גם תכני מוזיקה, אבל בעיקר תוכניות רבות, כמו תוכניות ייעוץ, חדשות ותוכניות הומוריסטיות.

גם פודקאסטים

רדיו המשודר בלייב כולנו מכירים, אך יש גם מעין תוכניות רדיו שמוקלטות מראש ולהן ניתן להאזין מתי שרוצים. תוכנית כזו נקראת פודקאסט (ובעברית – הֶסְכֵּת). באתר ובאפליקציית Radio Head תוכלו למצוא מגוון רחב של פודקאסטים בשלל תחומים: פוליטיקה, חדשות, טכנולוגיה, פסיכולוגיה, היסטוריה, תרבות, מוזיקה ועוד. מדובר בהזדמנות מצוינת עבורכם להעשיר את הידע שלכם בזמנכם הפנוי.

לסיכום,

בלחיצת כפתור אחת פשוטה תוכלו להיחשף לתכנים מדהימים ברדיו הישראלי, ללא תלות במכשיר רדיו ייעודי אלא בשימוש פשוט במוצרים שאתם ממילא משתמשים בהם ביומיום – המחשב והטלפון הנייד שלכם. באתר ובאפליקציית Radio Head תוכלו למצוא את כל תחנות הרדיו שהוזכרו לעיל ועוד עשרות תחנות רדיו נוספות שפועלות בישראל. האזנה נעימה!

נגישות