מהו וופורייזר? כל מה שצריך לדעת על מכשירים לאידוי קנאביס

ישנן לא מעט דרכים למצות את צמח הקנאביס, כאשר אחת מהדרכים יכולה להתבצע באמצעות רכישה של מכשיר אידוי בשם וופורייזר. מדובר במכשיר המאפשר לאדות את החומרים הפעילים המצויים בצמח בפרק זמן קצר ועם שימת דגש על מיצוי מלא של הקנאביס. כיצד המכשיר עובד ומה חשוב לדעת? להלן כל הפרטים.

כיצד המכשיר עובד?

מכשירי האידוי כמו שהכרנו בעבר השתנו ללא הכר, ועדות לכך ניתן למצוא בדור החדש של מכשירי האידוי אשר מאפשר לשחרר את הרכיבים הפעילים המצויים, מבלי לחוש באפקט של גירוי בדרכי הנשימה, וזאת בשל תהליך אידוי המושג באמצעות הטמפרטורה הגבוהה המאפשרת למצות את החומר, ללא רכיבי שריפה שעלולים להיות רעילים. כיום ניתן לבצע רכישה של מכשיר אידוי קנאביס בעלות כספית נוחה אשר תאפשר לכם לא רק לקבל חווית עישון משופרת אלא גם יכולת להוביל לשימוש אפקטיבי המתבצע בקלות וזאת על ידי מילוי של הקנאביס בתוך תא המילוי ולאחר שהמכשיר מתחמם לשאוף שאיפה ממושכת של אוויר חם המכיל את הריכוז המלא של הצמח. הרכיבים משתחררים באופן עדין מאוד ועל כן ניתן לקבל יתרונות בריאותיים משמעותיים בעקבות היכולת למצות את הקנאביס, ללא עשן שעשוי להוביל לקושי בנשימה כמו גם שיעול שמתרחש בעקבות שילוב של הצמח ביחד עם חומרים נוספים, כמו למשל ניקוטין.

 

 

הפקה של אדים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת

הייחודיות של שימוש המכשיר הזה נובעת בעקבות היכולת להימנע ממצב של שריפת הצמח, ובמקום זאת תהליך אידוי המבוסס על הולכה של חום. למעשה, בתהליך של מיצוי הצמח במסגרת של עישון ישנה תגובה של רכיבי שריפה רעילים אשר יוצרים ריחות חריפים מאוד אך גם עלולים להוביל לגירוי בדרכי הנשימה, כאשר בטכניקה של אידוי ניתן להוביל לשחרור של הרכיבים באופן עדין ובכך למצות עד למקסימום את היתרונות הבריאותיים המיוחסים לצמח הקנאביס. עבודה עם מכשיר אידוי מאפשרת לכם כמעשנים לבצע את פעולת האידוי באופן אוטומטי וללא מאמץ, עד שהרכיבים מתנדפים לחלוטין, כאשר במידה ורוצים לקחת הפסקה, אפשר להניח את המכשיר בצד ולהשתמש  בו בעת הצורך, בעקבות לחות שנשארת בתוך מכשיר האידוי ומאפשרת למצות את הצמח דרך טכנולוגיה מתקדמת.

הדור החדש של מכשירי האידוי כבר כאן

לאור הביקוש וההבנה כי מכשיר אידוי מהווה דרך מצוינת ליצירה של טכניקה אשר מאפשרת לאדות את צמח הקנאביס ובהתאם לכך גם להוביל למיצוי מלא שלו, כאשר הדור החדש של מכשירי האידוי כבר כאן. מכשיר אידוי מסוג דה ויצ'י אייקו הוא מכשיר נייד בעל יכולת להתחבר למכשיר הנייד, מתוך מטרה לאפשר בחירה בין ארבע תוכניות אידוי. היתרון של המכשיר הזה ביחס למכשירים אחרים שנמצאים בשוק נובע בשל אפשרות להחליף את הסוללה הנטענת לצד יכולת לראות בזמן אמת את מצב הסוללה, דרך תצוגה המורכבת מ-51 נורות לד. היכולת להשתמש בתוכניות האידוי דרך המכשיר הנייד הופכת את השימוש במכשיר הזה לקל, פשוט ויעיל, וכאשר לוקחים בחשבון כי מקבלים גם אחריות של 10 שנים, אין ספק כי מדובר במכשיר אידוי שמצליח לשנות את חוקי המשחק בעולם מיצוי הקנאביס. כיום ניתן לבצע הזמנה של המכשיר הזה כמו גם מכשירי אידוי נוספים במחיר מצוין ועם אפשרות לקבלת משלוח עד הבית.

לסיכום

מכשיר אידוי קנאביס מאפשר לבצע תהליך של אידוי במקום שריפה של הצמח, ובכך להוביל למיצוי מלא המתרחש באמצעות שליטה מלאה המתבצעת דרך שימוש באפליקציה ייעודית, וכן אפשרות לשמור על תהליך האידוי לאורך זמן, בזכות סוללה איכותית. הזמנה של מכשיר אידוי  מהווה הזדמנות מעולה לעבור לדור הבא של עולם מכשירי האידוי, בעלות כספית נוחה ועם ניצול כל היתרונות המיוחסים לאידוי במקום עישון.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות