תרומות לנזקקים הן מצווה של ממש. עם JGIVE תוכלו לעשות את זה בלחיצת כפתור

אחת מהמצוות החשובות ביותר בראי היהדות היא סיוע לנזקקים. למעשה, בשנים האחרונות הציבור הישראלי נחשף לעשרות אם לא מאות סיפורים אודות הצורך במתן של תמיכה כלכלית במשפחות כמו גם ליחידים שנקלעו למצב כלכלי קשה. יוקר המחייה במדינת ישראל לצד הנטל ההולך וגובר על הציבור מוביל לא מעט אזרחים למצבים כלכליים סבוכים שמשפיעים על בני המשפחה ועל היכולת להתקדם ולצעוד קדימה. אם עד לפני מספר שנים התרגלתם לבצע את התרומה דרך עמותות, כיום דרך הפלטפורמה של JGIVE אשר מספקת לכם את ההזדמנות להשקיע את הכסף שלכם בעשיית טוב, כל זאת בשקיפות מלאה ועם שימת דגש על העברה של מלוא הסכום לעמותות וארגונים התומכים בנזקקים.

תרומה לנזקקים – כך תוכלו לתרום בשקיפות מלאה

אחת הבעיות עם תרומה לעמותות נובעת בין היתר כתוצאה מחוסר שקיפות, ולעיתים גם מצב שבו אתם מגלים כי הכסף לא העובר במלואו למי שזקוק לכך. בשביל להימנע מעוגמת נפש והשקעה כספית שיורדת לטמיון, אתר JGIVE החליט להרים את הכפפה ולהקים פלטפורמה אינטרנטית המאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם משקיעים את הכסף בחוכמה, כל זאת באמצעות מערכת ממוחשבת שדרכה ניתן לתרום ואף לקבל זיכוי כספי ממס הכנסה. למעשה, מדובר באתר המנוהל על ידי שימוש בסליקה מתקדמת שגם מוכרת לצרכי מס, כאשר היתרון של תרומה דרך האתר נובע גם כתוצאה מהשקיפות המלאה אבל גם מהיכולת שלכם להכיר עמותות חברתיות התומכות בנזקקים, ולתמוך בפעילות שלהן.

מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם כאזרחי מודאגים לסייע לשכבות המוחלשות, כחלק  מהבנה כי ההשקעה הכספית שלכם -בין אם מדובר בכמה עשרות שקלים או באלפי שקלים הוא בעל משמעות אדירה מבחינת היכולת לתמוך בנזקקים. ללא התרומות שלכם העמותות לא יוכלו להגשים את המטרות שלהן, ועל כן מדובר בדרך מצוינת ודיגיטלית לחלוטין אשר הופכת את עולם התרומות לבעל חשיבות בעבור כל אזרח מודאג שרוצה לסייע, ויש לו את הכסף הפנוי לטובת קידום של פעילויות חברתיות ובעלות השפעה על אוכלוסיות מוחלשות.

 

 

מערכת ממוחשבת לניהול תרומות

כמי שנמצאים תמיד עם יד על הדופק, הפלטפורמה האינטרנטית של אתר JGIVE  מצליחה לחולל שינוי עצום שמגיע לידי ביטוי ביכולת של כל אזרח לנהל את מערך התרומות באמצעות מערכת ממוחשבת. תרומה לעמותות המתבצעת באמצעות האתר תאפשר לכם ליצור שליטה ובקרה שמגשימה את המטרה לשמה הוקם האתר – להגדיל את תרבות הנתינה בישראל ולספק לכל אזרח את היכולת להשקיע את כספו, ובכך לסייע לנזקקים כמו גם עמותות אשר זקוקות לכל שקל בשביל להמשיך את הפעילות. ההצטרפות לאתר היא בחינם לגמרי והפרטים שלכם נשארים מאובטחים, כאשר נציגי האתר מתחייבים להעביר את כל הכסף במלואו, ובכך להוביל ליצירה של מערך אשר מאפשר לכם להיות רגועים כי אתם מעניקים לאחר, ובכך לתרום לטובת חיזוק החברה הישראלית ותמיכה בנזקקים.

לסיכום

הפלטפורמה של ארגון JGIVE   היא פלטפורמה מתקדמת ובעלת השפעה אדירה על עולם התרומות, וזאת בשל מערכת ממוחשבת המאפשרת לכם להשקיע את הכסף ולהעביר אותו לנזקקים, כל זאת מתוך מטרה ליצור מנוע צמיחה בעבור עמותות שמשקיעות ימים כלילות וזקוקות באופן דחוף לתרומה. אז קדימה, למה אתם מחכים? כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור את העמותה לה תרצו לתרום ולאחר מכן לקבל קבלה כמו גם לנהל רשימה של תרומות שאותן תוכלו להעביר לאחר מכן למס הכנסה, לטובת קבלת זיכוי במס.

נגישות