חתונה יהודית: איך נבחר את נעלי הכלה המושלמות?

הבחירה המאתגרת ביותר לאחר הבחירה של שמלת הכלה היא כמובן הנעל. אם עד לפני מספר שנים הפוקוס היה בדרך כלל על התסרוקת והשמלה, כיום רבות מהכלות מבינות כי לנעל יש חשיבות עצומה גם בהשלמת הלוק אבל גם כחלק בלתי נפרד מהאווירה הכללית של יום ההתארגנות  וכמובן החתונה. קלוז אפ בתמונות על הנעל כמו גם הנוחות שהיא חשובה מאוד בעבור כל אישה ובוודאי כלה הופכים את נעלי הכלה לפיס בעל אלמנט רגשי עצום ובעל חשיבות גדולה. אם את בדיוק עתידה להתחתן בשעה טובה ומחפשת את נעלי הכלה המושלמות, להלן מספר דגשים חשובים לטובת רכישה נבונה ושיקית:

יציאה מחוץ לקופסה

דווקא כאשר מדובר ברכישה של נעליים לחתונה עבור הכלה רצוי מאוד לצאת מהקופסא ולבחור בצבע מעניין כמו שמפניה, ורוד בהיר או גוונים של לבן. שימוש באפליקציות מיוחדות כמו למשל שיבוץ של אבנים או תכשיט המובנה על גבי הנעל היא זו שתהפוך את הבחירה לא רק לשיקית ומיוחדת אלא גם לבעלת אמירה, בייחוד כאשר הנעל היא חלק בלתי נפרד מהצילומים של האירוע. דווקא בחירה בנעל מיוחדת היא זו שתהפוך את תהליך הרכישה למשתלם כמו גם ייחודי.

קבלת השראה

לא פעם המגוון העצום של הנעליים עשוי לבלבל, בייחוד כאשר מדובר בענף שבו כל יום מתחתנת כלה ומצליחה "לשבור את הרשת" עם נעל מיוחדת שגורפת מחמאות. אם את מוצאת את עצמך מתקשה בבחירה, היכנסי לרשתות החברתיות ולקבוצות של כלות לטובת קבלת השראה שתוביל בסופו של דבר לבחירה בדגם מוצלח ההולם את הטעם האסתטי שלך.

התאמה לסוג שמלה

לכל כל נעל מתאימה לכל שמלה. הבחירה של הנעל שלך צריכה להתבצע בהתאם לגזרה של השמלה, כך שתהיה התאמה מדויקת בין הגובה לבין המבנה של הרגל, כך שהתוצאה הסופית תהיה מחמיאה כמו גם נוחה למשך ריקודים וצילומים במשך שעות רבות. כאשר את בוחרת נעליים מומלץ להסתכל על התמונה של השמלה שלך ואף להתייעץ עם המעצב/ת, כל זאת מתוך מטרה לקבל החלטה נכונה שתניב לוק כלתי יפהפייה ומחמיא.

חתונה יהודית: איך נבחר את נעלי הכלה המושלמות?

התנסות בנעל

מאחר ומדובר בנעל שצריכה לשרת אותך למשך זמן רב ולעיתים גם לאירועים נלווים נוספים כמו למשל שבת חתן, מומלץ לנעול את הנעל למשך מספר ימים לפני החתונה ואף להגיע איתה למדידות האחרונות. המטרה היא ליצור הלימה בין הלוק הסופי לבין השמלה אבל גם לבחון כמה את מרגישה בטוחה עם עצמך, וזאת מתוך מטרה למנוע מצב שבו תמצאי עם עצמך עם נעל שאת לא אוהבת או שלא יושבת בצורה נכונה ובהתאם לכך מכאיבה לך ביום החשוב ביותר בחייך.

קבלת המלצות

קבלת המלצות מחברות וכלות שהתחתנו יכולה לסייע לך מאוד בבחירת הדגם הנבחר אך בעיקר החנות ממנה תרכשי את הנעליים. לחנות ממנה את רוכשת יש חשיבות עצומה מבחינת האיכות של הנעל כמו גם השירות אותו תקבלי, בוודאי כאשר מדובר בנעל חשובה כמו נעל הכלה שלך. על כן, השקיעי זמן במחקר ואיתור של חנות מוכרת ובעלת המלצות אשר תספק לך גם מגוון רחב של דגמים לבחירה אך גם יחס אישי המגיע לאישה נרגשת שעתידה להינשא לבחיר ליבה.

לסיכום

רכישה של נעל לכבוד חתונה יהודית כדת משה וישראל היא רכישה מאתגרת הכרוכה בלא מעט התלבטויות. באמצעות הטיפים אותם הצגנו לך כאן תוכלי להיות מדויקת יותר בבחירה ואף לא לחשוש לצאת מחוץ לקופסא עם דגם מיוחד שיהלום את אופי האירוע הנבחר. והכי חשוב – שיהיה בשעה טובה!

נגישות