פעילויות לילדים חולים ומחלקה להגשמת חלומות: הכירו את עמותת משאלות

פועלה של עמותת משאלות גלום בשמה, היא נועדה כדי להגשים משאלות לילדים וגם למבוגרים חולים, שכל מרצם בעולם הוא להגשים משאלה קטנה או גדולה שלהם. ובדיוק כאן העמותה נכנסת לתמונה, היא מגשימה משאלות גדולות כקטנות לאותם ילדים, אשר המציאות שלהם עטופה בקשיים ובסבל, והפעילות של העמותה מעניקה להם קרן אור בתוך השגרה המאתגרת והלא פשוטה איתם הם מתמודדים.

עמותת משאלות , איך הכול התחיל?

העמותה הוקמה בשנת 2015, על ידי מתנדבים העוסקים בתחומים שונים , אשר פועלים מתוך מקום טוב וטהור, של עזרה לילדים חולים. החזון של עמותת משאלות הוא החיבור הטבעי בין אנשים שרוצים לעשות מעשים טובים, לבין ילדים חולים שצריכים את הסיוע של העמותה כדי להגשים את משאלת לבם. העמותה מתקיימת בעזרת תרומות של הציבור הרחב, שפותח את הלב ותורם עבור מימוש השליחות החשובה של העמותה.

יש לכם משאלה? כך נגשים לכם אותה

בין אתם חולים, או שבן משפחתכם חולה, העמותה תעשה הכול כדי להגשים את המשאלה שלכם או שלו! כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא טופס באתר העמותה עם הפרטים של האדם המחייל להגשים משאלה, תצטרכו למלא שם, טלפון, כתובת דואר אלקטרוני ואת המשאלה! חשוב לציין שעמותת משאלות מסייעת בהגשמת המון משאלות לילדים ומבוגרים חולים ברחבי הארץ,  ואנו סמוכים ובטוחים שהם ישמחו להגשים גם את המשאלה שלכם.

 

 

פעילות העמותה

חינוך

במסגרת פעילותה של העמותה, היא עומדת בקשר עם בתי ספר בהם לומדים ילדים מיוחדים , ילדים עם מוגבלות וקושי רגשי. העמותה מקבלת מאותם בתי ספר פניות להגשמת משאלות של אותם ילדים, או עבור קיום פעילויות שיגרמו לילדים אושר ועניין. משאלות לדוגמא שהוגשמו עבור אותם ילדים: הפקת אירוע בת מצווה, מחנה קיץ מיוחד, השתתפות בתוכנית טלוויזיה, מחנה נופש והבראה ועוד.

רווחה

העמותה מקבלת מרשויות הרווחה ברחבי הארץ מקרים מרגשים בהן היא יכולה לסייע, עמותה מגשימה חלומות לילדים המתמודדים עם קשיים רגשיים במסגרת הפעילות שלה עם הרווחה.

בריאות

כאמור, העמותה מסייעת לילדים המתמודדים עם מחלות קשות שכל הרצון שלהם להיות מאושרים, ולהרגיש כמו כל ילד אחר בגילם. ילדים הנמצאים באשפוז מתמודדים עם קושי רב, וחשוב שהם יחוו חוויות חיוביות כדי להתמודד עם הקשיים האינסופיים שהם מתמודדים איתם בשגרת חייהם. במסגרת חטיבת הבריאות, העמותה נמצאת בקשר עם מחלקות של ילדים בבתי החולים ברחבי הארץ , עובר אותם ילדים העמותה יוזמת ימי כיף ופעילויות חווייתיות גם בבתי החולים וגם במסגרת טיולים ואטרקציות שהיא מארגנת.

בשורה התחתונה,

העמותה מסייעת לילדים ולמבוגרים המתמודדים עם מחלות קשות, ועם קשיים רגשיים. להכניס אור ושמחה לחייהם של ילדים המתמודדים עם מחלות קשות זו פשוט מצווה מדהימה , ובשביל שהעמותה תמשיך לפעול ולשמח ילדים, חשוב לתרום לה כמה שניתן, אם אתם מעוניינים לתרום תוכלו לעשות זאת במספר דרכים: דרך אתר האינטרנט של העמותה, דרך הטלפון במספר 1700,500,333, בהעברה בנקאית, באמצעות הדואר או באמצעות בנק הדואר.

בנוסף לתרומות, כדי שהעמותה תמשיך לפעול חשוב שייקחו בה חלק כמה שיותר מתנדבים, כך שאם אתם מרגישים שאתם רוצים להתנדב, תוכלו למלא טופס באתר העמותה ונציג מטעמם יחזור אליכם, וזאת רק אם אתם אנשים שאוהבים לתרום לזולת, ומרגישים שאתם מושלמים עבור התנדבות בעמותת המשאלות, זה לגמרי יכול להתאים לכם. כמו כן, צריך לקחת בחשבון שמדובר בהתנדבות לא פשוטה, מפני שתתחברו לילדים הסובלים ממחלות קשות, כך שצריך לקחת את זה בחשבון.

נגישות